Kaydol

Yardım arayanların, bilgi sahibi olanlara erişmesine ve farklı bakış açısına sahip bireyleri bir araya getirerek aralarındaki fikir alışverişine olanak sağlamak amacıyla kaydol!

Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Misyonumuz dünyanın bilgisini paylaşmak ve büyümek

Sorunusor.com’un misyonu, dünyadaki bilgileri paylaşmak ve büyümektir. Pek çok kişi arama motorlarında sorununu arayıp fakat cevabını bulamıyorlar, cevabını buldukları bilgiler ise gerçeği yansıtmıyor olabiliyor. Bu nedenle sorduğunuz sorulara uzmanlar tarafından yorum yapılıyor, doğruluk payını yansıtmak amacıyla platformdaki diğer üyeler tarafından en iyi cevap olarak seçebiliyorlar. Genel olarak yardım arayanların, bilgi sahibi olanlara erişmesine ve farklı bakış açısına sahip bireyleri bir araya getirerek aralarındaki fikir alışverişine olanak sağlamak amacıyla kurulmuş bir soru cevap platformudur.

Sorunusor.com’un potansiyeli çok büyük. Misyonumuza devam edersek, dünya üzerinde büyük bir etki yapacağız. Bizi oraya götürecek bilgi sahibi insanlara ihtiyacımız var.

Neden Sorunu Sor Platformunu Seçmelisiniz?

1. Uzun vadeli proje en üst düzeye çıkar

Sonsuza kadar süreceğine inandığımız bir platform inşa ediyoruz. Güçlü ve bağımsız bir soru sorma platformu olmak istiyoruz, bu uzun vadeli proje, aldığımız tüm kararlara rehberlik ediyor.

2. Sürekli öğrenir ve uyarlar

Denemeye, metrik odaklı kararlara ve yineleme hızına değer veriyoruz. Üretime her türlü taahhütle baskı yapıyoruz, böylece iş biter bitmez başlatıyoruz ve olabildiğince çabuk öğreniyoruz.

3. Gerçekleştirme

Fikirleri iyi olan, ancak fikirlerini hayata geçirebilmek için onları hızla süren insanlara değer veriyoruz.

4. Doğru ve saygılı ol

Sürekli geribildirim bekliyoruz ve memnuniyetle karşılıyoruz. Açık ve anlaşılır olmak için birbirimize güveniyoruz, dolayısıyla aklınızda bir şey varsa bize yazmaktan çekinmeyin.